rowery

Superior XP 909

Aluminiowy super lekki rower dla tych którzy poszukują szybkiego, lekkiego oraz niezawodnej maszyny na trudne warunki terenowe. XP909 jest dopiero pierwszym z serii RACE a już daje niesamowitą frajdę z użytkowania. Kolejne modele mogą tylko i wyłącznie dodać skrzydeł.

Superior XC 859

Obok tego roweru nie sposób przejść obojętnie. Fantastyczna komfortowa geometria oraz najlepsze malowanie roweru jakie mogłeś kiedykolwiek zobaczyć. Na mieście będziesz numer 1. 

Modo XC 889

każda kobieta zakocha się w tym rowerze. Malowanie oraz komponenty a także komfort i radość z jazdy. Nic więcej tylko mieć go dla siebie. Doskonały wybór dla każdej Pani.

Rock Machine Crossride 100 Lady

Lekki , niezawodny rower na dłuższe wycieczki, okoliczne wyprawy  lub dojazd do pracy. Tak, to ten rower jest najlepszym wyborem dla tych, którzy cenią sobie komfort jazdy.

Rock Machine Manhattan 90-29

Początek przygody z rowerem i poszukujesz dobrego sprawdzonego modelu na kołach 29″? Tak to właśnie seria Manhattan daje najlepszy komfort użytkowania. Solidna konstrukcja i nowoczesny design.

Rocka Machine E-storm 70-29 Lady

E-bike dla każdego, na każde warunki – do miasta czy też na weekend poza miastem. To dopiero początek oferty rowerów elektrycznych. Sprawdź i przetestuj sam.
Zadzwoń: +48516519719